Cam İşleme Üretim Hatları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Rodaj Makinaları Değişik kalınlık ve boyutlardaki camların düz kenarlarının pahlarının 45 derece açılı islenmesi için tasarlanmış makinalardır .

CNC Alfa Makinası Teknik resime göre, CNC makinelerde, otomatik olarak delme, rodaj ve kesim işlemleri yapılmaktadır. Ardıç Cam tesislerinde, cam kapılar, lavabo tezgahları, şekilli masa camları, bazı mobilya camları gibi dekoratif cam ürünlerinin işlenmesi CNC cam işleme makinelerinde gerçekleştirilmektedir.

Bizote Makinası Cam işleme süreçlerinin en önemli aşamalarından biri de camın bizote edilmesidir. Bizote işlemi mobilya dekorasyon alanlarında kullanılan cam ürünlerinin işlenmesinde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemde; camın kenarı 900; camın ön köşesi ise istenilen açıda perdahlanılmaktadır. Tam otomatik bizote makinesi ortamında gerçekleştirilen bu işlemin ardından, rodaj sonrası matlaşan kesim yüzeyi ikinci bir işleme tabi tutularak parlatılmaktadır.

Cam Delik Delme Makinası ; Cam kapılar, cam paneller üzerindeki vida ve kulp deliklerinin delinmesi işlemi CNC tezgahlarda gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada, camlar farklı çaplardaki matkap uçlarıyla havşalı ve havşasız olarak delinmektedir. Özellikle, temperleme işlemine tabi tutulacak delikli cam levhalarda teknik prosedüre uyulmaktadır. Bu konuda camın kalınlığı, ebatları ve deliğin çapı dikkate alınarak, cam levhanın kenarları, köşeleri ve deliklerin birbirine göre konumları belirlenmektedir.

Ardıç Cam Sanayi A.Ş.

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi 1992 yılında kurulmuş olup , artan üretim ve satış kapasitesinin yanı sıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek flaot cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır. 1995 yılından itibaren İstanbul Yolu A r d ı ç Cam

Ardıç Cam Sanayi Haberler

Ardıç Cam Sanayi Web Portallarının tümünü yeniliyor. Bu kapsamda Ardıç Cam, Ardıç Kimya ve Ardıç Kardeşler Siteleri ve diğer tüm Ardıç Cam'a ait olan domainlerde bulunan siteler 2018 yılında tümü ile yeni teknoloji ile yenilenmiştir.

ödeme logo ile ilgili görsel sonucu

Ardıç Cam Sanayi A.Ş.

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi

İstanbul Yolu 40. Kilometre Kumpınar Köyü Mevki
Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 814 36 30

Faks: +90 312 814 36 32

E-Mail: ardic@ardiccam.com.tr 

Ardıç Cam Yol Tarifi

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması KABUL ET KABUL ETME
X

Ardıç Cam Sanayi

Bu işlev bu sitede geçersizdir.