Laminasyonlu Camlar

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Laminasyonlu Camlar 

Eşyaların ve kumaşların renklerinin solma nedeni olan ultraviyole (UV) ışınlarının geçişini %97 oranında engeller. Isı yalıtımlı bütün cam ünitelrinde de kombinasyon olarak kullanılabilir. 

Lamine cam üretimi 0.38 mm kalınlıkta renksiz PVB ile yapılmaktadır. Yönetmelikler ve proje şartnamelerinin gereklerine uygun olarak 0.76, 1.14 veya 1.52 mm kalınlıkta yapılabilir. 

Güvenlik ve Emniyet

Lamine Cam, kırılma halinde parçaları yerinde tutarak, yaralanma risklerini azaltır. Lamine Cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlenmesi veya geciktirmesi açısından, hırsızlık veya saldırı gibi tehlikelere karşı can ve mal güvenliği sağlar. 

Ses Yalıtımı

Lamine Cam ile, gürültünün bir taraftan diğer tarafa geçişi azaltılır. 

UV Kontrolü

Lamine Cam, eşyaların ve resimlerin renklerinin solmasının başlıca nedeni olan kısa dalga UV ışınlarının geçişini engeller.

Kullanım Alanları

Çatı ve tavan camları, iç bölme panoları, binaların giriş katları, çocuk yuvaları, hastaneler (özellikle psikiatri klinikleri), askeri tesisler ve güvenlik gerektiren heryer, vitrinler, banka şubeleri, rüzgarlık, korkuluklar, müzeler, pasajlar, okullar 

Ardıç Cam Sanayi A.Ş.

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi 1992 yılında kurulmuş olup , artan üretim ve satış kapasitesinin yanı sıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek flaot cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır. 1995 yılından itibaren İstanbul Yolu A r d ı ç Cam

Ardıç Cam Sanayi Haberler

Ardıç Cam Sanayi Web Portallarının tümünü yeniliyor. Bu kapsamda Ardıç Cam, Ardıç Kimya ve Ardıç Kardeşler Siteleri ve diğer tüm Ardıç Cam'a ait olan domainlerde bulunan siteler 2018 yılında tümü ile yeni teknoloji ile yenilenmiştir.

ödeme logo ile ilgili görsel sonucu

Ardıç Cam Sanayi A.Ş.

Ardıç Cam Sanayi Anonim Şirketi

İstanbul Yolu 40. Kilometre Kumpınar Köyü Mevki
Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 814 36 30

Faks: +90 312 814 36 32

E-Mail: ardic@ardiccam.com.tr 

Ardıç Cam Yol Tarifi

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması KABUL ET KABUL ETME
X

Ardıç Cam Sanayi

Bu işlev bu sitede geçersizdir.