ÜRÜNLER

Laminasyonlu Camlar

Laminasyonlu Camlar 

Eşyaların ve kumaşların renklerinin solma nedeni olan ultraviyole (UV) ışınlarının geçişini %97 oranında engeller. Isı yalıtımlı bütün cam ünitelrinde de kombinasyon olarak kullanılabilir. 

Lamine cam üretimi 0.38 mm kalınlıkta renksiz PVB ile yapılmaktadır. Yönetmelikler ve proje şartnamelerinin gereklerine uygun olarak 0.76, 1.14 veya 1.52 mm kalınlıkta yapılabilir. 

Güvenlik ve Emniyet

Lamine Cam, kırılma halinde parçaları yerinde tutarak, yaralanma risklerini azaltır. Lamine Cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlenmesi veya geciktirmesi açısından, hırsızlık veya saldırı gibi tehlikelere karşı can ve mal güvenliği sağlar. 

Ses Yalıtımı

Lamine Cam ile, gürültünün bir taraftan diğer tarafa geçişi azaltılır. 

UV Kontrolü

Lamine Cam, eşyaların ve resimlerin renklerinin solmasının başlıca nedeni olan kısa dalga UV ışınlarının geçişini engeller.

Kullanım Alanları

Çatı ve tavan camları, iç bölme panoları, binaların giriş katları, çocuk yuvaları, hastaneler (özellikle psikiatri klinikleri), askeri tesisler ve güvenlik gerektiren heryer, vitrinler, banka şubeleri, rüzgarlık, korkuluklar, müzeler, pasajlar, okullar