Estetik, Konfor ve Sağlamlık

Dünya Standartlarında Üretim

Zengin Ürün Yelpazesi

Ardıç Cam, her sektöre ve mimari yapıya uyum sağlayan ürün modeli ile müşterilerine özgün çözümler sunar.
detaylar +

Ardıç Cam Temelli

Hakkımızda

Ardıç Cam, yüksek üretim kapasitesi ile hayatı kolaylaştıran çözümler sunar.
35.000 m²

KAPALI ALANDA KURULU TESİS

500.000 m²

ISI YALITIMLI CAM ÜRETİMİ

60.000 ton

DÜZ CAM SATIŞI

Ardıç Cam 35.000 m² kapalı alanda kurulu tesislerinde, son teknoloji üretim sistemleriyle yıllık 500.000 m² ısı yalıtımlı cam üretimi, 60.000 tonu aşan düz cam satışı ve kaliteli, yüksek nitelikli ürünleri ile sektörün öncüsü olarak üretime devam ediyor.

Her zaman mükemmeli hedefleyen Ardıç Cam, doğanın özü camı istiflemeden, kesime kadar, ihtiyaca göre istenilen kalitede ve her ebatta en son teknolojiyi kullanarak, el değmeden işleyebilmektedir.

Dünyada üretilmiş olan en son teknolojiyle donatılan Ardıç Cam profesyonel ve uzman ekibiyle tüm üretimlerini TSE ve dünya standartlarına uygun yapmaktadır.

DEVAMI +

HABERLER ve DUYURULAR

“ŞİŞECAM Ardıç Cam için 12 Metrelik Cam Üretti”

Türk cam işleme sanayiinde bir ilke imza atıldı. Firmanın kurduğu, 12 metre uzunluğunda cam işleme kapasitesine sahip olan Türkiye’nin ilk tesisi için ilk kez 12 metrelik cam üretimi yapıldı. Türkiye’de cam işleme sanayii firması olan Ardıç Cam, bir ilke imza attı. Firmanın kurduğu, 12 metre uzunluğunda cam işleme kapasitesine sahip olan Türkiye’nin ilk tesisi için Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları’nda ilk kez 12 metrelik cam üretimi yapıldı. Firmanın 12 metre uzunluğundaki camları işleyebilen makineleri üretime başladı.

DEVAMI+
“Temper ve Lamine Camda Kalite” Semineri

Ardıç Cam Sanayi A.Ş. “Temper ve Lamine Camda Kalite” Rönesans RMİ İkitelli Hastane inşaatında Eğitim Semineri düzenledi. Tüm Katılımcılara öncelikle Ardıç Cam olarak Teşekkür ederiz. 6 Eylül Cuma 2019 tarihinde Rönesans RMİ İkitelli Hastane inşaatında Ardıç Cam Sanayi ve Ticaret’in Kalite ve Yönetim Müdürü olan Melih ÖZGÜVEN tarafından…

DEVAMI+
ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümünün Fabrikamızı Ziyareti
ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümünün Fabrikamızı Ziyareti

18.11.2019 tarihinde ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü ve AIChE (American Institute of Chemical Engineers) öğrenci topluluğunun faaliyetleri kapsamında Fabrikamıza teknik gezi düzenlenmiştir.

DEVAMI+
Isıcamlı Sistemlerin Montajında Bunlara Dikkat
Isıcamlı Sistemlerin Montajında Bunlara Dikkat

Değerli montaj firmaları, Isıcam Sistemleri montajında %100 müşteri memnuniyeti için bunlara dikkat!

DEVAMI+

Bizim İşimiz Sadece Cam
1985’ten Beri…