Güvenlik Camları - Kurşun Geçirmez Camlar

Güvenlik Camları, Kurşun Geçirmez Camlar veya Kontra saldırı üniteleri olarakda bilinen; can ve mal güvenliğinin sürekli gündemde olduğu bankalar, karakollar, müzeler, askeri binalar ve diğer resmi kuruluşlar, psikiatri koğuşları, kuyumcular vb. gibi yerlerde kullanım amacına uygun olarak üretilmiş, denenmiş ve kalibre edilmiştir. Bu ürünler suçun önlenmesi, suçlunun eylem sonrasında yakalanmasının kolaylaştırılması amaçlarına yöneliktir.

Kontra saldırı camları polyvinil butiral (PVB) veya polikarbonat ara katmanlı laminasyonlu birleşimlerdir. Gerektiğinde cam plakalar temperli olarak da kullanılabilir. Kontra saldırı camlarının topyekün direncinin belirlenmesi, cam ile taşıyıcı doğramanın birlikte değerlendirilmesiyle mümkündür.

Kullanım Alanları

Askeri binalar, resmi kuruluşlar, psikiatri koğuşları, kuyumcular, bankalar, karakollar, müzeler

Çok Katlı Yeni Teknoloji Güvenlik Camları Tablosu Polikarbonatlı Birleşimler Tablosu için Tıklayınız

temperli cam ile ilgili aramalar; temperli cam nedir, temperli cam fiyatları, temperli cam nasıl yapılır, temperli cam nasıl kesilir, temperli cam kesimi, lamine cam, cam temperleme, cam güvenlik camı, güvenlik camları, kurşun geçirmez camlar hakkında bilgi, kurşun geçirmez cam firmaları, kursun gecirmez cam, kurşun geçirmez cam filmi, kurşun geçirmez cam nedir, kurşun geçirmez cam, kurşun geçirmez cam fiyatları, kurşun geçirmez cam nasıl yapılır
FacebookMySpaceTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed