Ardıç Cam Sanayi Ticaret Kalite

Duyuru

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Kalite Önemlidir

Ardıç Cam; en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla; çağdaş bir koordinasyon içinde üretim planlama ve pazarlama departmanındaki dinamik kadrosuyla yurtiçindeki ve yurtdışındaki talepleri kolaylıkla ve müşteri memnuniyetiyle karşılamaktadır. Bu kapsamdaki bütün uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

Ardıç Cam, Trakya Cam fabrikalarından alınan camı mamül haline dönüştürdükten sonra, üretimde koruduğu kalite standardını nakliye ve sevkiyat işlemlerinde de sürdürmektedir.

Misyonumuz

Müşteri taleplerini son teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda karşılama bilincindeki personel ile yüksek standartları yakalamak ve müşteri memnuniyetindeki çıtayı bir basamak daha yukarıya taşımayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip eden, insana ve makinaya doğru yatırımlar yaparak ürün yelpazesini standartların üzerine çıkaran, müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılayan ve sektörün vazgeçilmezi olan bir firma zihniyetiyle haraket etmekteyiz.

Yönetim Sistemi Politikası

Ardıç Cam olarak; disiplinli, dürüst ve özgüven sahibi, çevreyi koruyan, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına bağlı, yönetici ve çalışanlarıyla özünde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri isteklerine en hızlı şekilde cevap veren, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkını sürekli yenileyen, dürüst rekabet ilkeleriyle yasa ve standartlara uygun kaliteli üretim yaparak daima ileriye gitmeyi kendimize kalite politikası olarak belirledik.

 
 
 
 
 Müşteri Memnuniyeti Belgesi 
İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi
Çevre Yönetim Belgesi
Entegre Yönetim Sitemi Belgesi

Ardıç Cam Sanayi ISICAM CAM 2016 TSE Belgesi


Ardıç Cam Sanayi LAMİNE CAM  2016 TSE Belgesi


Ardıç Cam Sanayi TEMPERLİ CAM  2016 TSE Belgesi

 

“Daha iyi hizmet için; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerimizi almış olduğumuzu siz değerli müşterilerimize bildiririz.”

 

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp A.D.-Ayaş Belediyesi-Adli Bilimciler Deneği tarafından 18 Ekim 2015 tarihinde Ayaş_Ankara ‘da düzenlenen AYAŞ ADLİ BİLİMLER günlerinde firmamız Kalite ve İş Geliştirme Müdürü Yük. Müh. Melih ÖZGÜVEN “Adli Cam İncelemeleri” konusunda sözlü sunum yapmıştır.

Tüm Kalite Belgelerine ve Talimatlara Sisteme sağınızda bulunan Ardıç Cam Üyelik Sistemine üye olarak ulaşabilirsiniz. Üyelik konusunda yardım almak için +90 312 814 36 30 (pbx) nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Bunların hiç biri başarılı değil ise www.ardiccam.com.tr/KaliteBelgeler.zip adresinden indirebilirsiniz. Sunucudan seçim yapmak için ise www.ardiccam.com.tr/KaliteBelgeler adresine bağlanabilirsiniz.
FacebookMySpaceTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed